VOLUNTAR JUVENTUS - JUVENTUS ACADEMY BUCURESTI

Anunț publicat pe 25 Jul 2019

1 post disponibil - ACTIVITATI RECREATIVE CU COPII

Descrierea candidatului ideal

Voluntarul Juventus ar trebui sa fie carismatic, simpatic, rabdator, si cu dorinta de a invata lucruri noi.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Ce inseamna sa fii V_Juventus: Participarea la evenimente marca Juventus / Implicarea in proiecte de tip ERASMUS si ERASMUS + SPORT / Un sistem de GAMIFICATION in functie de implicare Accesul la metodologia de antrenament de fotbal JUVENTUS / KIT de echipament Juventus Academy Bucuresti in functie de eveniment Asigurare medicala și supraveghere de specialitate / Apă pentru fiecare participant / Ecuson, Certificat si diploma V - Juventus La finalul activității sunt eliberate adeverințe și certificate de voluntariat și la JUVENTUS dacă ești voluntar implicat și activ ai parte de experiente JUVENTUS VIP Intra pe site-ul www.juventus.com/academybucuresti si lasa-ne datele tale de contact sau trimite CV-ul pe mail la romania@juventus-academy.com

Despre JUVENTUS ACADEMY BUCURESTI

JUVENTUS ACADEMY BUCUREȘTI – UN PROIECT CUPRINZĂTOR ȘI EXTENSIV Prima academie de fotbal si educație civica, organizată în România sub îndrumarea unuia dintre cele mai importante cluburi de fotbal din lume si cu MASSIMO PEDRAZZINI – MANAGER GENERAL Massimo Pedrazzini şi-a început cariera de antrenor la şcolile de juniori ale clubului AC Milan. A lucrat ca secund al lui Walter Zenga la Steaua Bucureşti, Steaua Roşie Belgrad, Gaziantepspor şi Al Ain FC. A revenit la Steaua Bucureşti ca antrenor principal și a obţinut calificarea în Europa League. Direcții de dezvoltare: Implementarea metodologiei moderne de antrenament JUVENTUS TORINO la nivelul tuturor antrenorilor și la toate categoriile de vârstă pentru copii. Implementarea principiilor JUVENTUS la nivelul tuturor membrilor comunitatii din cadrul JUVENTUS ACADEMY BUCURESTI: antrenori, staff, copii, părinți si voluntari. Implicarea in programe educationale de tip ERASMUS + si ERASMUS SPORT pentru a oferi membrilor comunitatii, oportunitatea de a avea acces la schimburi de experienta internationale .

Website: WWW.JUVENTUS.COM/ACADEMYBUCURESTI

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: ACTIVITATI RECREATIVE CU COPII
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Nu
  • Salariu oferit: 1 €