Inginer comercial - Isagri Romania

Anunț publicat pe 21 Jun 2019

2 posturi disponibile - Vanzari

Descrierea candidatului ideal

Salut, Ne bucurăm că te afli aici și îmi doresc să te regăsești în anunțul nostru. Elementele ce ar trebui să te ghideze către butonul “Aplic” sunt pasiunea pentru sectorul agricol, dorința de a participa la evoluția agriculturii din România și ambiția de a reuși într-o companie internațională. În echipa noastră: - Atitudinea pozitivă, constructivă și energică este obligatorie: - Ambiția și perseverența reprezintă calități cheie pentru a reuși - Abilităţile de negociere și comunicare sunt native - Dorința de progres este nelipsită (căci oferim multe oportunități de avansare) - Munca în echipă și empatia ne ajută să creștem împreună - Studiile superioare și cunoștințele de bază în utilizarea calculatorului ne sunt de ajutor

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Îti oferim misiuni variate prin care să iei parte la dezvoltarea agriculturii din România și care să te ajute în dezvoltarea ta profesională. Activitatea ta la Isagri va fi de: - Prospectare a pieţei - Promovare a produselor și serviciilor oferite de companie - Atingerea targetului de vânzări - Mărirea protofoliului de clienţi - Fidelizarea clienţilor vechi - Participarea la târguri şi demonstraţii locale şi naţionale Beneficii Îți oferim o experienţă profesională într-un grup internaţional, cu un proiect motivant şi cu posibilităţi de avansare prin: - O echipă tânără și energică, gata să fie alături de tine în evoluția ta profesională - Salariu fix atractiv şi bonusuri consistente în funcţie de performanţe - Necesare ție: maşină, telefon și laptop - Diurnă zilnică, cazare si combustibil din partea casei - Asigurare de sănătate privată - Program de training plătit pe o perioadă de două luni şi jumătate - Participarea la evenimente/ conferinţe interne şi internaţionale Isagri - Posibilitatea de a avansa în carieră: de la promotor, poti ajunge chiar Area Sales Manager Poti depune CV-ul la aradu@isagri.com

Despre Isagri Romania

Website: www.isagri.ro

Pentru a aplica la acest job trebuie sa va autentificati!

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Olt,
    Slatina Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 2
  • Departament: Vanzari
  • Permis de conducere: Nu