Inginer comercial Banat - Isagri Romania

Anunț publicat pe 29 Jun 2018

4 posturi disponibile - Sales

Descrierea candidatului ideal

Dacă eşti pasionat de sectorul agricol, îţi doreşti să participi la evoluţia agriculturii din România şi eşti ambiţios, atunci te aşteptăm în echipă ! - Absolvent de studii superioare - Abilităţi de comunicare şi prezentare - Abilităţi de negociere - Cunoştinţe de bază în utilizarea calculatorului şi a pachetului Microsoft Office - Domiciliu în zona menţionată - Dorinţa de progres în cadrul companiei - Cunoaşterea limbii engleze/ franceze constituie un avantaj

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Vă oferim misiuni variate prin care să luaţi parte la dezvoltarea agriculturii din România. - Prospectarea pieţei - Atingerea targetului de vânzări - Prezentarea ofertei de produse - Mărirea protofoliului de clienţi - Fidelizarea clienţilor vechi - Urmărirea procesului de vânzare - Participarea la târguri şi demonstraţii locale şi naţionale Beneficii : Vă oferim o experienţă profesională într-un grup internaţional, cu un proiect motivant şi cu posibilităţi de avansare. - Salariu fix atractiv şi bonusuri consistente în funcţie de performanţă - Maşină, telefon, laptop - Diurnă zilnică - Asigurare de sănătate privată - Program de training plătit pe o perioadă de două luni şi jumătate - Participarea la evenimente/ conferinţe interne şi internaţionale Isagri - Posibilitatea de a avansa în carieră - Descrierea companiei De ce Isagri ? Suntem lider european în informatică pentru agricultură. Grupul ISAGRI numără 1500 de angajaţi, peste 135 000 de clienţi şi 11 filiale în toată lumea. Suntem prezenţi în România din 2011 şi începând cu anul 2018 venim cu noi produse şi proiecte care vă vor oferi posibilitatea de evoluţie către noi misiuni. Suntem o companie internaţională, în creştere continuă şi ne implicăm în dezvoltarea profesională, investind în formarea iniţială şi continuă a angajaţilor. Valorile noastre fundamentale sunt pasiunea pentru agricultură, dorinţa de a progresa şi satisfacţia clientului.

Despre Isagri Romania

Website: www.isagri.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Arad,
    Arad Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 4
  • Departament: Sales
  • Permis de conducere: Da