Agent de vanzari - HELLAGROLIP SRL

Anunț publicat pe 01 Sep 2020

1 post disponibil - Vanzari

Descrierea candidatului ideal

experienta in domeniul vanzarilor de minim 2 ani limba engleza cel putin la nivel mediu limba greaca reprezinta un avantaj cunoasterea a pietei de produse similare; abilitati de comunicare; atitudine pozitiva si persuasiune;

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

identificarea de noi clienti prezinta si promoveaza direct produsele prin realizarea de oferte pentru clientii potentiali si cei existenti. realizarea targetului de vanzari stabilit in conformitate cu politica de vanzari a firmei. punctualitatea in intocmirea si predarea rapoartelor lunare catre managerul de vanzari salariu motivant masina,laptop si telefon de serviciu

Despre HELLAGROLIP SRL

Website: www.hellagrolip.com

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Vanzari
  • Experienta minima: 24 luni
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Da