Medic veterinar/ Tehnician veterinar - FRAHER

Anunț publicat pe 15 Mar 2021

1 post disponibil

Descrierea candidatului ideal

• Studii superioare finalizate; • Experiența dе lucru pe o pozitie similara reprezinta avantaj; • Abilități foarte bune dе planificare, organizare și prioritizare; • Atenție la detalii și abilități foarte bune dе comunicare; • Cunoștinte operare calculator, pachetul Microsoft Office;

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Compania angajeaza un medic veterinar pentru ferma de crestere bovine din jud. Tulcea, loc.Traian.

Despre FRAHER

Pentru Fraher S.R.L. activitatea începe în anul 2007 atunci când se realizează infuzia a 200 de juninci din Germania și 27 din Austria. Având ca obiect de activitatea creșterea bovinelor de lapte, ferma este construită respectându-se și implementându-se ultimele norme și standarde ale Uniunii Europene. În prezent ferma ajunge la un efectiv de 1000 de capete, dintre care 300 vaci de muls. Ferma Fraher este localizată în localitatea Traian, comuna Cerna din județul Tulcea, reușind astfel să pună pe hartă producătorii locali din zonă, transformându-se în scurt timp în cel mai mare furnizor de lapte, de cea mai bună calitate din regiune. În cadrul fermei, organizarea și alimentația capetelor este realizată corespunzător, în funcție de fiecare segment, asigurându-se astfel furaje proaspete de cea mai bună calitate.

Website: www.fraher.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Tulcea,
    Traian Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament:
  • Experienta minima: 12 luni
  • Permis de conducere: Nu