Junior - Consultant agronom - FIELD DATA ZOOM

Anunț publicat pe 12 Oct 2021

2 posturi disponibile - Contact center

Descrierea candidatului ideal

Field Data Zoom SRL este o societate românească din domeniul tehnologiei informației, deținătoare a OGOR.RO - platformă de monitorizare a terenurilor agricole pe baza imaginilor satelitare. Pentru ca de serviciile noastre și de beneficiile oferite de utilizarea OGOR să de bucure cât mai mulți fermieri români, ne dorim să angajăm cel mai bun junior consultant agronom: - cu studii agronomice finalizate sau in curs; - pasionat de domeniu; - cu experiență (de preferat) și abilități de relaționare cu clienții: capacitate de a găsi rapid soluții, excelente abilități de comunicare orală și scrisă, flexibilitate, ascultare activă.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Ce vei face în acest rol? Vei contacta clienții existenti și potențiali, în vederea oferirii de consiliere agronomică pe baza tool-urilor agritech precum și pentru promovarea/ vanzarea serviciilor companiei. - Analiză agronomică și design de practici agricole sub coordonarea consultanților seniori. - Vizite la clientii fermieri și inspectii în câmp. - Vei oferi suport clienților în utilizarea serviciilor companiei. Ce beneficii vei avea, lucrând pentru OGOR? - Un pachet salarial fix si bonus de performanta atractiv. - Program flexibil sau fix (Luni-Vineri). - Un job dinamic si diversificat, intr-un mediu placut si modern, din care câștigi experiență chiar în domeniul pentru care te-ai pregătit la școală. - Birou aproape de statia de metrou Aviatorilor (15 minute față de Agronomie).

Despre FIELD DATA ZOOM

Website: ogor.ro

Pentru a aplica la acest job trebuie sa va autentificati!

  • Tip job: Part time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 2
  • Departament: Contact center
  • Permis de conducere: Da