Inginer horticol - EURO GARDEN

Anunț publicat pe 07 Jun 2022

2 posturi disponibile - Amenajări și întrețineri spații verzi, pepinieră

Descrierea candidatului ideal

Inginer horticol, cu minim de experiență în domeniu, dinamic și muncitor, pasionat de natură, având abilități de lider. O bună cunoaștere a plantelor ornamentale este obligatoriu. Cerințe: -simț de râspundere, spirit de echipă, seriozitate -permis de conducere, categoria B; alte categorii reprezintă un avantaj

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Responsabilități: -întreținere și amenajări spații verzi (grădini, parcuri, aliniamente stradale etc) -coordonarea echipei de lucru -aprovizioanre cu materialele necesare lucrărilor în curs -reponsabil cu implementarea planului de întreținere și amenajare -cunoștințe de utilizare a utilajelor agricole (tractor, mașini/tractor de tuns gazonul , precum și alte utilaje necesare în amenajarea și întreținerea spațiilor verzi) Program de lucru: luni - vineri (8 ore pe zi), plus două sâmbete/lună în sezon. Salariu: 3000 lei cu posibilitate de mărire în funcție de rezultatele obținute. Pentru detali suplimentare ne puteți contacta la următorul număr de telefon: 0720931494 sau ne puteți scrie pe următoarea adresă de mail: office@eurogardencenter.ro

Despre EURO GARDEN

Euro Garden a fost înfiinţată în 2003 în Bucureşti, ca o afacere de familie de tip boutique. De atunci, împreună cu echipa noastră loială şi profesionistă, am oferit serviciile noastre unui număr mare de clienţi, devenind un furnizor important de servicii de amenajare a spaţiilor verzi. Dorim ca proiectele noastre să se înscrie în maniera proiectelor durabile care protejează mediul înconjurător şi au un impact minim asupra dezvoltării resurselor naturale. La Euro Garden vedem în calitatea spaţiilor verzi publice şi private un efect important asupra calităţii generale a vieţii noastre. Echipa noastră vă poate oferi un plan de întreţinere astfel încât grădina dumneavoastră să evolueze constant şi să capete o tot mai mare valoare în timp. ​

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Ilfov,
    Chitila Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 2
  • Departament: Amenajări și întrețineri spații verzi, pepinieră
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Da