Medic veterinar/inginer zootehnist - COOPERATIVA SILISTEA PRODUCTIE SUINE CA

Anunț publicat pe 25 Jan 2019

3 posturi disponibile

Descrierea candidatului ideal

Cerinte : -Persoana activa si comunicativa; un minim de experienta reprezinta avantaj -Studii tehnice ca inginer zootehnist/medic veterinar -Disponibilitatea de deplasare in apropiere de Urziceni - Permis de conducere categoria B - Limba engleza reprezinta un avantaj - Cunoștinte operare calculator, pachetul Microsoft Office

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Responsabilitati : - Este un post pentru o persoana activa, dornica sa se perfectioneze in domeniu Oferta (Bonusuri, beneficii): -salariu motivant -transport asigurat -mediu de lucru placut si dinamic.

Despre COOPERATIVA SILISTEA PRODUCTIE SUINE CA

Suntem o Cooperativă de tineri fermieri fondată în 2010, compusă în prezent din 7 membri. Am decis să ne asociem în cadrul acestei Cooperative din dorința de a pune la un loc și a utiliza împreună, eficient, know how-ul, resursele, talentul și competențele membrilor. De asemenea, am dorit să creăm o entitate care să devină un jucător relevant pe piața porcului în România și de ce nu, la nivel regional. Cooperativa noastră a crescut an de an, cooptând noi membri, asumându-și un rol din ce în ce mai important în activitatea noastră, ajungând astăzi la aproape 100 de angajați, medici veterinari, nutriționiști, specialiști în mentenanță și echipamente, experți în vânzări, finanțe, contabilitate și resurse umane. Așa a apărut “Pork & Co.”…

Website: porkandcompany.com

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Buzău,
    Glodeanu-Siliștea Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 3
  • Departament:
  • Permis de conducere: Nu
  • Salariu oferit: 500 €