tehnician topograf sau inginer geodez - CONSCONSTRUCT -prestare servicii de topografie inginereasca și consultanță tehnică legată de acestea pentru lucrari constructii civile si drumuri

Anunț publicat pe 25 Nov 2021

2 posturi disponibile - topografie inginereasca

Descrierea candidatului ideal

cunostinte tehnice medii sau superioare , cunoasterea programului AUTOCAD , intelegerea planurile de executie -constructii /drumuri , cunostinte minime de utilizare a echipamentelor topo (statii totale, GPS)

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Jobul se desfasoara in santierele de constructii . Activitati : trasarea elementelor de constructii , intocmire relevee ,calcul volume si suprafete . Responsabilitati : respectarea cu strictete a cerintelor impuse prin proiecte, Beneficii: mediu de lucru profesionist, echipamente performante, bonusuri de performanta .

Despre CONSCONSTRUCT -prestare servicii de topografie inginereasca și consultanță tehnică legată de acestea pentru lucrari constructii civile si drumuri

Website: www.consconstruct.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 2
  • Departament: topografie inginereasca
  • Permis de conducere: Nu