Reprezentant de vânzări - Junior - Chr. Hansen SRL

Anunț publicat pe 25 Oct 2018

1 post disponibil - Vanzari

Descrierea candidatului ideal

Ne dorim: • O pregătire practică în industria laptelui sau studii în tehnologia alimentelor. Experiența prealabilă în producție reprezintă un avantaj. • Cunoștințe de bază în domeniul produselor lactate fermentate și tehnologia brânzeturilor. • O persoană sociabilă, orientată spre încheierea cât mai multor vânzări și cu o mentalitate de învingător. • Orientare spre client și inițiativă proprie. • Un mod de lucru structurat și orientat spre obținerea de rezultate. • O bună capacitate de comunicare. • Cunoașterea limbii engleze. • Deținerea permisului de conducere cat. B. • Deschidere pentru relocare la Brașov.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Haideți alături de noi pentru un viitor de succes și pentru a „îmbunătăți alimentele și sănătatea”! Suntem în căutarea unui inginer tehnolog cu pregătire în domeniul industriei lactatelor sau în domeniul tehnologiei alimentelor, pentru postul de Reprezentant de vânzări pe piața românească. Oferim un program de pregătire în tehnologia produselor lactate, marketing și vânzări. Sarcinile Dvs.: • Vânzarea culturilor și a enzimelor noastre către clienții deja existenți și către clienți noi. • Asigurarea de consultanță pentru clienții noștri exigenți din industria laptelui, în optimizarea produselor și a proceselor, folosind cele mai moderne cunoștințe și tehnologii. • Dezvoltarea unor concepte de produse și tehnologii de procese în strânsă colaborare cu clienții noștri și centrele noastre de dezvoltare. Vă oferim: • O activitate variată cu sarcini ambițioase în care veți putea duce la îndeplinire propriile idei, și în care vă veți putea desfășura activitatea pe proprie răspundere și în mod independent, în cadrul unei echipe motivate și de succes aparținând unui concern internațional. • Pregătirea individuală sub forma unui program de școlarizare • Posibilități nenumărate de dezvoltare profesională și personală • Autoturism de firmă, laptop, iPad, iPhone • Pe lângă salariul atractiv și numeroase beneficii sociale interesante, vă veți putea bucura de o atmosferă de lucru tipic daneză. Nu știți la ce ne referim? Vă invităm să aflați. V-am trezit interesul? Așteptăm candidatura dvs. la adresa de email: rodpa@chr-hansen.com (Daniela Paraschiv) Fiți parte a unui concern internațional de bio-tehnologie interesat de performanță, dinamică, echitate și dezvoltare continuă! Vizitați-ne pe www.chr-hansen.com și www.improvingfood.com/ro. Suntem vizibili și pe LinkedIn - Facebook – Instagram

Despre Chr. Hansen SRL

Website: www.chr-hansen.com

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Brașov,
    Brașov Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Vanzari
  • Experienta minima: 12 luni
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Da