ASISTENT MARKETING - Caussade Semences Est Europa

Anunț publicat pe 14 Nov 2018

1 post disponibil - Marketing

Descrierea candidatului ideal

Participa la intocmirea si urmarirea bugetului de marketing Participa la intocmirea si pregatirea media planului Participa la crearea machetelor publicitare, cataloagelor de produse, pliantelor, agendelor, calendarelor Intocmeste analize dupa fiecare campanie de vanzari privind reflectarea actiunilor de marketing in activitatea de vanzare Supravegheaza si coordoneaza pregatiriea loturilor demonstrative si comerciale

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Absolvent studii superioare Experienta in domeniul agricol constituie avantaj Limba engleza si/sau franceza -nivel avansat Cunostinte avansate de operare MSOffice - Word, Excel, Power Point, Outlook Posesor carnet de conducere categoria B Capacitate de analiza, sinteza si stabilire a prioritatilor Atitudine pozitiva si proactiva Excelente abilitati de comunicare si relationare, claritate si coerenta in exprimarea scrisa si orala Abilitati de organizare, sistematizare si atentie la detaliu

Despre Caussade Semences Est Europa

GROUPE CAUSSADE SEMENCES este o companie multinationala de origine franceza care amelioreaza, multiplica, proceseaza si comercializeaza seminte pentru cultura mare si plante furajere. Portofoliu este unul foarte generos numarand peste 50 de specii de cultura. Genetica CAUSSADE SEMENCES se comercializeaza in peste 34 de tari de pe toate continentele lumii.

Website: http://www.caussade-semences.ro/

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Marketing
  • Limbi straine: Engleza, Franceza
  • Permis de conducere: Da