Lucrator comercial - Biroul Consultanta Recrutare SRL

Anunț publicat pe 23 May 2023

2 posturi disponibile - Vanzari

Descrierea candidatului ideal

8 clase Minim 18 ani Dinamic;Rezistent la munca fizica;Organizat;Atent;Sociabil; Experienta anterioara in comert constituie avantaj

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Aprovizionarea rafturile cu produse si verificarea termenul de valabilitate al acestora; Asigurarea corectitudini preturilor si afiselor Scanarea produsele la casa de marcat si incasarea contravalori lor Oferirea de informatii si suport clientilor Beneficii: Castiguri salariale incepand cu 2000 lei NET NEGOCIABIL Tichete de masa 600-630 LEI pe luna;

Despre Biroul Consultanta Recrutare SRL

Biroul Consultanță Recrutare a luat naștere din dorința de a aduce recrutarea la rang de artă. Creăm parteneriate autentice cu clienții noștri, din pasiunea de a înțelege și a dezvolta strategiile lor de business. Reprezentăm liantul între candidat și angajator aducând plus valoare businessului tău oferind candidaților consilierea necesară pentru a alege o carieră, nu un job.

Website: https://www.bcrecrutare.com/

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 2
  • Departament: Vanzari
  • Permis de conducere: Nu
  • Salariu oferit: 400 €