Asociația Save the Dogs angajează medic veterinar full/part-time - ASOCIATIA SAVE THE DOGS AND OTHER ANIMALS

Anunț publicat pe 23 Sep 2020

3 posturi disponibile

Descrierea candidatului ideal

Cerințe: • Absolvent al Facultatii de Medicina Veterinară; • Experiență în domeniu: minim 2 ani; • Drept de liberă practică a medicinei veterinare în România; • Cunoașterea limbii engleze/italiene reprezintă un avantaj; • Abilitatea de a conduce o echipa de suport într-un mediu dinamic; • Rezistența la stres; • Dragoste față de animale si pasiune pentru profesie. Posibilitatea angajării în regim part-time presupune disponibilitatea candidatului de a se prezenta în prima sau cea de-a doua parte a lunii la muncă. (cca 15 zile calendaristice din lună). Decontăm transportul. Oferim cazare si salariu interesant. Va rugăm sa trimiteti CV-urile dumneavoastră la urmatoarea adresa de e-mail: administratie@savethedogs.ro.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Cunoașterea procedurilor chirurgicale specifice (ex sterilizare); Administrarea tratamentelor animalelor; Completarea documentelor aferente procedurilor chirurgicale.

Despre ASOCIATIA SAVE THE DOGS AND OTHER ANIMALS

Website: https://www.savethedogs.eu/ro/

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Constanța,
    Cernavodă Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 3
  • Departament:
  • Experienta minima: 12 luni
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Nu