Personal sevice biciclete - Asociatia Green Revolution

Anunț publicat pe 23 May 2022

3 posturi disponibile - Service & Mentenanta

Descrierea candidatului ideal

Cerintele fisei postului fiind urmatoarele: -persoana agreabila si comunicativa -sa aiba cunostinte tehnico-mecanice minime/bune (reparatii biciclete) -persoana punctuala si serioasa care va urmari indeplinirea sarcinilor -sa se poata integra usor intr-o echipa tanara -dornic sa invete si sa capete experienta

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Ce oferim: - mediu de lucru dinamic - un loc de munca stabil - program de lucru 5 zile pe saptamana (10:00 - 18:00 Luni - Vineri) - Salariul net 2300 lei - carte de munca

Despre Asociatia Green Revolution

Website: www.ivelo.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 3
  • Departament: Service & Mentenanta
  • Permis de conducere: Nu
  • Salariu oferit: 460 €