Tehnician Topograf - ARPENT TERRA SURVEY SRL

Anunț publicat pe 06 Jan 2022

1 post disponibil

Descrierea candidatului ideal

➢ are studii in domeniul topografiei; ➢ are cunostinte de operare PC: Microsoft Office, Autocad, TopoLT ;

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Angajam student al facultatii IFIM specializarea Masuraori terestre si cadastru cu sau fara experienta pentru biroul din Bucuresti! Suntem intr-o perioada de dezvoltare si cautam pe cineva cu care sa mergem impreuna la urmatorul nivel! Misiunea companiei noastre este de a te ajuta sa incepi o cariera in domeniul topografiei, vei face parte dintr-o echipa care realizeaza variate lucrari de topografie inginereasca si cadastru. Si pentru asta cautam o persoana responsabila, ambitioasa si cu initiativa care doreste sa se dezvolte la adevaratul sau potential si sa aduca rezultate fantastice. Asteptam cu bucurie sa te cunoastem daca: ➢ ai studii superioare in domeniul topografiei; ➢ stapanesti cunostinte de operare PC (AutoCad, Microsoft Office); ➢ deții permis de conducere categoria B; Ce o sa presupuna munca ta? ➢ Participi la masuratori specifice lucrarilor de cadastru si topografie; ➢ Prelucrarea masuratorilor si intocmirea documentatiilor si planurilor; Principalele beneficii pe care le vei avea: ➢ Program flexibil pentru a-ti continua studiile; ➢ Acumularea de experienta prin participarea la proiecte variate de topografie si cadastru; ➢ Salariu negociat in functie de experienta, cu prosibilitatea renegocierii in functie de valoarea adusa in companie. Te asteapta alaturi de noi o multime de oportunitati! O sa fii in cel mai bun loc pentru evolutia ta personala si profesionala. Si o sa lucrezi in fiecare zi alaturi de oameni pasionati. Crezi ca oportunitatea aceasta este pentru tine? Atunci trimite CV-ul tau la adresa de email: office@arpentterr.ro Daca acest rol/loc este cel mai potrivit pentru tine, te asteptam cu drag sa bifam provocarile de crestere impreuna!

Despre ARPENT TERRA SURVEY SRL

Firma noastra executa documentatii de cadastru si intabulare, trasari constructii, trasari terenuri, ridicari topografice, relevee constructii, calcule de volume, masuratori fatade, verificari verticalitati. Acuratetea si precizia executiei tuturor lucrarilor au amprenta unui profesionalism desavarsit, imbunatatit cu ajutorul aparaturii si tehnicii topografice folosite.

Website: www.arpentterra.ro

  • Tip job: Part time
  • Locatie: București,
    Sector 4 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament:
  • Permis de conducere: Da