Medic Veterinar - Reprezentant Medical - ALTIUS SA

Anunț publicat pe 10 Oct 2023

1 post disponibil

Descrierea candidatului ideal

Studii superioare absolvite Medicina Veterinara Rigurozitate in respectarea sarcinilor si a termenelor limita Sociabil, convingator, organizat, dinamic Cunostinte avansate de operare PC Cunostinte avansate de limba engleza Experienta intr-un cabinet veterinar constituie un avantaj Permis de conducere categoria B Disponibilitate la deplasari in tara si in strainatate

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Gestionarea unui portofoliu de clienti dintr-o zona delimitata Promovarea stintifica a produselor companiei Vanzarea produselor tinand cont de planul de vanzari agreat Intocmirea de rapoarte privind activitatea de promovare/vanzare/incasare Monitorizarea concurentei

Despre ALTIUS SA

Website: https://altius.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament:
  • Experienta minima: 12 luni
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Da