Asistent Certificare Ecologica - AGXECUTIVE

Anunț publicat pe 12 Aug 2019

2 posturi disponibile - Audit post de birou

Descrierea candidatului ideal

 Atentie la detalii, rigurozitate, diplomatie / un bun negociator, communicator, relationist cu publicul intern (echipa)  Capacitate de adaptare la situatii noi  Persoana cu spirit de echipa - munca fiind centralizata si sincronizata la nivelul echipei nationale  Flexibilitate, capacitate de intelegere, constientizarea si preluarea de situatii exceptionale;

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Misiunea principala va fi de suport pentru ofiterul de certificare, in procesul de atestare a producatorilor ecologici

Despre AGXECUTIVE

AGXECUTIVE provides integrated services in the human resources area, with exclusive focus on agribusiness sector.

Website: www.agxecutive.com

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 2
  • Departament: Audit post de birou
  • Experienta minima: 6 luni
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Nu