Inginer zootehnist - AGRIBUSINESSJOB ROMANIA

Anunț publicat pe 17 Jul 2020

1 post disponibil - Ferma productie

Descrierea candidatului ideal

Responsabilitati: Participa la îndeplinirea tuturor activitatilor zilnice din cadrul sectorului pe care este repartizat, conform procedurilor standard de functionare; • Ofera suport responsabilului de sector in coordonarea si monitorizarea echipei de muncitori pentru buna desfasurare a activitatii din cadrul departamentului; • Monitorizeaza starea generala de sanatate, îngrijire si tratament a porcilor; • Asigura si monitorizeaza functionarea corespunzatoare a sistemelor de furajare si adapare; • Respecta cu strictete regulile de bio-securitate în cadrul fermei; Cerinte: Studii tehnice ca inginer zootehnist; • Flexibilitate la relocare in functie de locatia fermei unde isi va desfasura activitatea; • Dorinta de învatare si deschidere pentru dezvoltarea unei cariere in cadrul unei ferme de porcine; • Experienta minima de lucru în domeniul cresterii porcinelor reprezinta avantaj, însa nu este obligatorie, deoarece se asigura formare si perfectionare la locul de munca; • Capabilitate de a lucra ca membru în cadrul unei echipe, precum si de coordonare a echipei; • Abilitati bune de comunicare si rezolvare a problemelor; • Limba engleza la nivel mediu spre avansat; Se ofera posibilitatea de relocare.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Despre AGRIBUSINESSJOB ROMANIA

Agribusinessjob, agentie de recrutare de personal specializata in sectorul agricol. Activa inca din 2010, Agribusinessjob acopera toate sectoarele agriculturii recrutand tineri absolventi, specialisti, seniori atat in functii tehnice cat si comerciale pentru companii nationale si multinationale. Aria geografica: Romania-Moldova-Bulgaria-Ungaria. Pana acum am recrutat pozitii de: country manager, director comercial, director divizie productie agricola, manager divizie achizii cereale, manager categorie, reprezentant vanzari produse si servicii, inginer achizitii, consultant tehnic, ASM, RSM, NSM, sef ferma agro-zootehnica, sef ferma horticola, inginer agronom, inginer horticol, inginer zootehnist, medic veterinar, specialist nutritie animala, reprezentant nutritie animala, sef siloz, laborant, servicii suport(contabil, sales suport, asistent manager, executie contracte). Te ce iti doresti? Asteptam CV-ul tau la adresa marius.ogrezeanu@agribusinessjob.com si te ajutam sa identificam impreuna o oportunitate pe masura ta! Mult succes! Marius Ogrezeanu, Fondator Agribusinessjob

Website: www.agribusinessjob.com

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Constanța,
    Constanța Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Ferma productie
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Da